شرکت نام آوران فناوری اطلاعات پرنیا

بنیانگذار نرم افزارهای تیکتینگ ابری در کشور

اهمیت ثبت، نظارت، حفاظت و دسترسی مدیریت شده به داده های سازمانی بر هیچ مدیر یا کارشناسی پوشیده نیست. از سویی دیگر، استفاده بهینه از زمان به تبع افزایش مشغله های کاری روزانه، در عصر کنونی از اهمیت بسزایی برخوردار گردیده است. از این رو، شرکت نرم افزاری پرنیا به عنوان اولین محصول دانش بنیان خود، هلپیکال را در سال 1396 تولید نمود تا آنرا به عنوان یک دستیار همیشگی برای مدیران، یک ابزار سازمانی برای کارشناسان، و یک راه ارتباطی مطمئن و پایدار برای مشتریان و ارباب رجوع سازمان ها و شرکت های خصوصی ارائه نماید.

مرکز شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری خراسان سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور شورای عالی انفورماتیک کشور

برای تبدیل شدن به یک برند تجاری موفق

مسیری سخت اما روشن در پیش روی ماست

برای تبدیل شدن به یکی از معتبرترین برندهای محصولات نرم افزاری سازمانی در کشور و دنیا، راهی طولانی اما برنامه ریزی شده را تدوین کرده ام.

چشم انداز هلپیکال

مدیران و متخصصین هلپیکال برای تبدیل کردن این محصول به یکی از برندهای مطرح دنیا در حوزه نرم افزارهای سازمانی برنامه ای دقیق، منسجم و البته همراه با سختی های فراوان را در پیش روی خود تدوین نموده اند. ما خواهیم کوشید تا با ارائه جدیدترین راهکارهای نرم افزاری در این محصول، به یک ابزار چند منظوره تخصصی برای سازمان ها و شرکت های خصوصی تبدیل شویم به شکلی که بخش عمده ای از فعالیت های این مجموعه ها در طول ساعات کاری متکی بر هلپیکال بنا نهاده شود. از سویی دیگر، با ویژگی های ذاتی این نرم افزار، سعی داریم تا دنیایی راحت، مدرن، منظم، قابل اعتماد و توأم با صداقت را برای تمامی انسان ها در جامعه و دنیا فراهم آوریم.

تاریخچه سالها

تلاش و توسعه هلپیکال

1394

ایده اولیه و شروع کار

کمبودهای ناشی از وجود نرم افزارهای تیکتینگ بومی در کشور را به وضوح لمس کردیم و تصمیم گرفتیم تا با یک محصول ایرانی، نیاز سازمان ها و کسب و کارهای کشور را رفع نماییم.

1395

تولید و ساخت نمونه اولیه

با وجود سختی های بسیار، اولین نسخه از هلپیکال را بر اساس نیاز مشتریان بالقوه ایجاد کردیم و برای معرفی این محصول اقدامات بعدی مثل ایجاد وب سایت فروش و عملیات بازاریابی را آغاز نمودیم.

1396

اولین عرضه هلپیکال به بازار کشور

برای اولین بار هلپیکال را به بازار کشور عرضه کردیم و توانستیم مشتریان اولیه خود را به دست آوریم.

1398

کسب افتخارات ارزشمند

با شناخته تر شدن هلپیکال در کشور به عنوان یک گزینه مطرح در حوزه نرم افزارهای سازمانی و تیکتینگ، افتخار پیوستن به جمع شرکت های پردیس ICT پارک علم و فناوری خراسان را به دست آوردیم. در کنار این موفقیت، در همین سال هلپیکال به عنوان یک محصول دانش بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شناخته شد.

1400

آغاز تولید نسل 2 نرم افزار هلپ دسک و تیکتینگ هلپیکال

بر اساس افزایش نیازهای مشتریان و همینطور تمایل به حضور در بازارهای بین المللی، تولید نسل دوم نرم افزار هلپیکال را آغاز نمودیم. در این راستا به بررسی مدرن ترین محصولات روز دنیا پرداختیم و پس از فاز امکانات مورد نیاز برای نرم افزار، با به روزترین زیرساخت های نرم افزاری، تولید نسل 2 نرم افزار تیکتینگ هلپیکال را شروع کردیم.

1401

اتمام تولید اولیه نسل 2 هلپیکال

با استفاده از تجربه چند سال فعالیت جدی در صنعت نرم افزارهای سازمانی، و تلاش های گسترده تیم فنی هلپیکال، محصولی بسیار متفاوت و حرفه ای را تولید نمودیم تا باری دیگر بر پیشتازی هلپیکال به نسبت سایر محصولات مشابه تأکید کنیم.

1402

ارائه رسمی نسل 2 نرم افزار تیکتینگ هلپیکال به بازار ایران

پس از نزدیک به 4 ماه تست های مختلف نرم افزاری، و همزمان با آماده شدن وب سایت و پنل جدید مشتریان، نسل 2 نرم افزار هلپیکال (Helpical G2) به صورت عمومی در اختیار مشتریان ارجمند قرار گرفت. استفاده از زیرساخت های حرفه ای و مطمئن نرم افزاری و سخت افزاری در کنار توجه به نکات حرفه ای در توسعه نرم افزارهای ابری بدون شک هلپیکال را به عنوان گزینه همواره مطرح در انتخاب سازمان ها و کسب و کارهای ایران زمین نگاه خواهد داشت.