کاربرد های هلپیکال بر اساس نوع نیاز سازمان

تمام مجموعه های مختلف B2B و B2C بر اساس نیازشان می توانند از راهکار های جامع نرم افزار تیکتینگ هلپیکال بهره‌مند شوند.

نرم افزار تیکتینگ هلپیکال چه نیازهایی از سازمان را برطرف میکند ؟

اگر شما هم نیز در کسب کارتان در حل بعضی مشکلات به بن بست رسیده است. مثلا مراجعات بسیار زیاد ارباب رجوع و بی نظمی در نوبت دهی به آن ها، حجم گسترده شکایات و پیشنهاداتی که به سازمان شما ارسال می شود اما استانداردی برای پیگیری آنها و بهبود سازمان وجود نداشته باشد. و یا همچنین ممکن است وظایف و مراحل انجام آنها بین پرسنل به درستی انجام نشود. و شما گزارش درستی از عملکرد هر واحد نداشته باشید. میتوانید از راهکارهای عملیاتی هلپیکال بهره مند شوید .

راه حل هایی برای پشتیبانی مشتریان

از کلیدی ترین معیارهای پایدار بودن هر کسب و کار رضایت مشتریان است. در نرم افزار تیکتینگ هلپیکال مشتریان بدون ابهام درخواست خود را به واحد مربوط ارسال میکنند و با استفاده از قانون های زمانبندی به موقع پاسخ خود را دریافت می کنند و از ارسال درخواست ها بصورت تلفنی و حضوری و یا در سایر پیام رسان ها جلوگیری می شود.
مدیران همواره میتوانند با سطح بندی مشتریان پاسخگویی به تیکت ها را بصورت هوشمندانه الویت بندی کنند.

راه حل هایی برای رسیدگی به شکایات

پاسخگویی و رسیدگی به شکایات مشتریان باعث ایجاد رضایتمندی آنها می شود. با بکارگیری نرم افزار تیکتینگ هلپیکال شکایات بصورت یکپارچه دریافت شده و رسیدگی می شوند. و مشتری از مراحل پیگیری و نتیجه شکایت خود آگاه می شود. نظارت سرپرست هر واحد بر شکایات وجود دارد و با ارجاع دادن شکایات به سلسله مراتب بالاتر می توان نقاط ضعف را از بین برد. و مشتریان شاکی کمتر خواهند شد.

راه حل هایی برای مدیریت درخواست های درون سازمانی

در سازمان ها درخواست اغلب بصورت گفتاری و یا نامه های کاغذی به واحد ها ارسال می شود که مشکلاتی مانند گم شدن نامه ها و یا فراموش شدن صحبت ها اتفاق می افتد و یا اینکه کارشناس مربوطه به درستی متوجه وظیفه محول شده به خود نمی شود . با استفاده از نرم افزار مدیریت درخواست هلپیکال، درخواست با اطلاعات مورد نیاز به کارشناس واحد مربوطه ارسال می شود و گردش کار بدرستی اتفاق می افتد . درخواست ها بصورت مستند، غیرقابل حذف و ویرایش در نرم افزار قابل دسترس خواهند بود .