کاربرد های هلپیکال بر اساس ابعاد سازمانی

ابعاد ساختاری سازمان ها از لحاظ اندازه، رسمی بودن، سلسله مراتب، و سایر موارد تاثیر گذار در آن متفاوت هستند .نرم افزار هلپیکال پاسخی جامع برای تمامی مجموعه های خرد و کلان می باشد.

هلپیکال برای استفاده در چه مجموعه هایی طراحی شده است؟

به جرأت می توان گفت که امروزه هیچ مجموعه ای را نمی توان یافت که اهمیت به کارگیری ابزارهای نرم افزاری مدیریت اطلاعات و ارتباطات بین افراد در آن معنی پیدا نکند. برخی از این مجموعه ها نظیر وزارت خانه ها و سازمان های دولتی یا حتی مراکز دانشگاهی در کنار مسائل درون سازمانی خود، با طیف گسترده ای از ارباب رجوع سر و کار دارند. برخی دیگر از این مجموعه ها نظیر شرکت های خصوصی و استارتاپ ها نیز همواره با مسائل مرتبط با مشتریان خود از پیش از فروش تا پایان ارائه خدمات پشتیبانی مواجه هستند.
هلپیکال سعی نموده است با ارائه راهکارهای یکپارچه و کامل خود، ابزاری قابل اتکا و چند منظوره برای پوشش تمامی این نیازها باشد و در کوتاه ترین زمان ممکن، فعالیت خود در مجموعه های به روز و پیشرو را با حمایت مدیران باتجربه و آینده نگر آغاز نماید.

کاربردهای هلپیکال برای سازمان های بزرگ

سازمان های دولتی و غیر دولتی، مراکز دانشگاهی و حتی شرکت های بزرگ با حجم قابل ملاحظه ای از درخواست های درون سازمانی و برون سازمانی از سوی پرسنل و مخاطبین و مشتریان خود مواجه هستند. از سویی دیگر، افزایش داده های سازمانی به سرعت در این مجموعه ها به یک موضوع مهم و نیازمند توجه تبدیل خواهد شد.
معمولاً این دسته از مجموعه های بزرگ حتی اگر پیش از این نیز از سامانه های اتوماسیون اداری بهره گرفته باشند، بدون شک جنبه فراموش شده در آنها درخواست ها و ارتباطات برون سازمانی با ارباب رجوع است که استفاده از سامانه تیکتینگ و مدیریت درخواست هلپیکال در کنار زیر سیستم پایگاه دانش می تواند به میزان قابل توجهی این خلأ را پوشش دهد.

کاربردهای هلپیکال برای شرکت های متوسط

شرکت های با ابعاد متوسط معمولاً نه تنها در بخش ارتباط با مشتریان و مدیریت ارتباطات پیش از خرید و ارائه خدمات پس از فروش به آنها، بلکه حتی در خصوص ارتباطات داخل سازمان و بین پرسنل، و نیز مدیریت دانش و آموزش پرسنل، نیازمندی های جدی ای را داشته و برای آنها ارزش قائل هستند.
زیر سیستم های تیکتینگ، مدیریت ارتباط با مشتری و نیز پایگاه دانش هلپیکال می تواند راهکاری فوق العاده برای مدیریت هر چه بهتر این امور در شرکت های با ابعاد متوسط باشد.

کاربردهای هلپیکال برای استارتاپ ها

استارتاپ ها بنیانگذاران آینده ای بهتر برای جامعه هستند زیرا به واسطه نوآوری های آنها، مشکلات روبروی جامعه در گذر زمان پوشش داده خواهد شد. هلپیکال یک راه حل منعطف حتی برای استارتاپ های کوچک و نوپاست که از طریق آن، مدیریت بهتر مشتریان و ارائه خدمات پشتیبانی به آنها را با بالاترین کیفیت ممکن تضمین خواهد نمود.