خانه/ کاربرد های هلپیکال/ بر اساس حوزه فعالیت/ سازمان های دولتی

سازمان های دولتی

سازمان های دولتی

سازمان های دولتی و بزرگ را می توان به عنوان پر مراجعه ترین نهادها و مجموعه ها در هر کشوری دانست که همه روزه با طیف گسترده ای از مخاطبین و ارباب رجوع از سرتاسر کشور مواجه هستند. با این حجم وسیع از مراجعات مردمی، بدون شک می باید از ابزارهای نوینی در مدیریت درخواست های ایشان استفاده نمود. نرم افزار تیکتینگ و مدیریت درخواست هلپیکال راهکاری مبتنی بر وب و پردازش ابری است که آنچه سازمان شما در این خصوص به آن نیاز دارد را در اختیارتان قرار خواهد داد.

پایش دقیق مراحل طی شده برای هر درخواست

اطمینان خاطر ارباب رجوع از نحوه رسیدگی به مشکلات و درخواست ها یکی از دلایل اصلی مراجعات حضوری و یا تماس های تلفنی مکرر به سازمان های دولتی است. با هلپیکال می توانید تمام خدمات سازمان خود را به شکل آنلاین در اختیار مخاطبین و ارباب رجوع قرار داده و از این طریق به آنها امکان رصد کردن گردش کار مرتبط با درخواست هایشان را ارائه نمایید. این موضوع علاوه بر مزایای فوق، سازمان شما را به عنوان یک مجموعه پیشتاز در راستای تکریم ارباب رجوع و شفافیت عملکرد نیز شهره خواهد نمود.

ارسال و پیگیری درخواست به سازمان های دولتی

در بسیاری از سازمان های دولتی همچنان راه ثبت و رسیدگی به درخواست های ارباب رجوع، مراجعات حضوری یا تماس های تلفنی است. روش هایی که نه تنها اتلاف وقت را برای هم وطنانمان به دنبال دارد، بلکه منجر به ایجاد فضایی شلوغ و پر استرس برای واحدهای سازمانی و پرسنل نیز خواهد شد. از سویی دیگر، به دلیل حجم بالای این درخواست ها، نظارت بر عملکرد سازمان و پرسنل پاسخگو نیز با روش های سنتی میسر نخواهد بود.
هلپیکال به شما و مراجعین و ارباب رجوع سازمان شما کمک می کند تا بدون وابستگی به محدودیت های زمانی و مکانی، درخواست های مختلف درون سازمانی و برون سازمانی خود را در یک بستر آنلاین، ثبت، پیگیری و نظارت نمایید.

شاخص ترین امکانات هلپیکال برای سازمان های دولتی

کاربرد نرم افزار تیکتینگ هلپیکال در حوزه سلامت و درمان

پایگاه دانش

منشور اخلاقی، قانون های مربوط به سازمان و سایر مطالب مهم را در قالب مقاله در پایگاه دانش منتشر می نمایید.

مشارکت در پاسخگویی به تیکت ها در نرم افزار تیکتینگ هلپیکال

مشارکت گروهی

برای رسیدگی به موضوعات و درخواست ها می توانید تیکت ها را بین چندین کاربر مختلف به اشتراک بگذارید.

کاربرد نرم افزار تیکتینگ هلپیکال در حوزه سلامت و درمان

فیلد های اختصاصی

با ایجاد فیلدهای اختصاصی برای هر واحد سازمانی، اطلاعات مورد نیاز خود در تیکت ها را جمع آوری خواهید نمایید.

کاربرد نرم افزار تیکتینگ هلپیکال در حوزه سلامت و درمان

توزیع هوشمند تیکت ها

با مکانیزم اختصاص هوشمند تیکت بین کارشناسان، از روند توزیع سریع و دقیق درخواست ها اطمینان خواهید داشت