خانه/ کاربرد های هلپیکال/ بر اساس حوزه فعالیت/ سلامت و درمان

سلامت و درمان

سلامت و درمان

تا به حال به این واقعیت فکر کرده اید که امروزه حتی مراجعه به پزشک هم برایمان دشوار شده است؟ قطعا شده است که با در نظر گرفتن مواردی مثل محدودیت های زمانی، ترافیک، عقب افتادن از کارهای روزمره گاهی مراجعه به پزشک را به تعویق انداخته و یا حتی از آن منصرف شده ایم. در این مواقع باز هم نرم افزارها در حوزه سلامت و درمان به کمک ما می شتابند. نرم افزار مدیریت درخواست و تیکتینگ هلپیکال یک سامانه جامع است که با استفاده از آن، بدون مراجعه حضوری به مراکز درمانی، بیماران را قادر خواهیم ساخت تا از خدمات مشاوره ای ما به صورت آنلاین استفاده نمایند. در کنار این موضوع، با ارائه این خدمات به صورت غیر حضوری، در جلوگیری از شیوع بیماری های واگیردار نیز کمک شایانی اتفاق خواهد افتاد.

ارتباط بیماران با پزشکان و مراکز درمانی به صورت آنلاین

راهکارهای ارائه شده در نرم افزار تیکتینگ و ارتباط با مشتریان هلپیکال به شما این امکان را خواهد داد تا انواع سئوالات و موضوعات مختلف را از سوی بیماران خود دریافت نموده و به آنها بر اساس موضوع، اولویت، اهمیت و موارد تأثیرگذار دیگری پاسخگویی نمایید. در این راستا، حتی می توانید شرایطی را تصور کنید که چند متخصص مختلف بر روی یک موضوع مطرح شده از سوی بیمار مشورت و اظهار نظر نمایند و عبارتی، مورد مطرح شده را بین چندین کاربر مختلف مطرح به اشتراک بگذارید. از سوی دیگر، بیمار نیز در هر مرحله می تواند از اظهار نظر ها و رویدادهای مطرح شده برای سئوال یا درخواست خود اطلاع حاصل نماید.

ارجاع کارها در ساختار سازمانی

یکی دیگر از کاربردهای مهم نرم افزار تیکتینگ هلپیکال در صنعت سلامت، استفاده آن در ارتباطات درون سازمانی است. جایی که انبوهی از درخواست ها بین واحدهای مختلف سازمان و پرسنل رد و بدل خواهند شد و دقیقاً در همین قسمت، هلپیکال نقش خود را به عنوان یک راهکار دقیق، مستند و در دسترس ایفا خواهد نمود. با استفاده از هلپیکال، تمامی درخواست های درون سازمانی بین پرسنل و دپارتمان های مرکز درمانی در یک فضای ایمن و آنلاین ثبت خواهند گردید و گزارشات متنوعی را در اختیار ذینفعان خود قرار خواهند داد.

شاخص ترین امکانات هلپیکال برای سلامت و درمان

کاربرد نرم افزار تیکتینگ هلپیکال در حوزه سلامت و درمان

اطلاع رسانی رویدادها

کاربران با روش های مختلف اطلاع رسانی، در هر لحظه و هر مکان از رویدادهای سامانه باخبر خواهند شد.

مشارکت در پاسخگویی به تیکت ها در نرم افزار تیکتینگ هلپیکال

مشارکت گروهی

برای رسیدگی به موضوعات و درخواست ها می توانید تیکت ها را بین چندین کاربر مختلف به اشتراک بگذارید.

کاربرد نرم افزار تیکتینگ هلپیکال در حوزه سلامت و درمان

فیلد های اختصاصی

با ایجاد فیلدهای اختصاصی برای هر واحد سازمانی، اطلاعات مورد نیاز خود در تیکت ها را جمع آوری خواهید نمایید.

کاربرد نرم افزار تیکتینگ هلپیکال در حوزه سلامت و درمان

پایگاه دانش

علایم بیماری های شایع، روش های پیشگیری، قوانین نوبت دهی و سایر مطالب مهم را در قالب مقاله در پایگاه دانش ثبت کنید.