۱۴۰۲/۰۶/۱۲

تخفیف سیستم تیکتینگ هلپیکال برای دانش بنیان ها

یکی از پرمخاطب ترین مجموعه های استفاده کننده از نرم افزارهای سازمانی نظیر نرم افزار تیکتینگ هلپیکال، شرکت های خصوصی و دانش بنیان هستند. اهمیت استفاده از راهکارهای تخصصی مبتنی بر فناوری اطلاعات، توجه ویژه به مراودات و مسیرهای طی شده برای ثبت، رسیدگی و مدیریت انواع درخواست ها، و در نهایت اهمیت جایگاه مشتریان در موفقیت کسب و کارها را می توان دلایلی بر نقش پر رنگ نرم افزارهای حرفه ای سازمانی نظیر سیستم تیکتینگ هلپیکال در چنین مجموعه هایی به حساب آورد.

شرکت فناوری اطلاعات پرنیا با هدف تحت پوشش قرار دادن نیازهای مجموعه های دانش بنیان، از سال 1401 به عنوان یکی از کارگزاران سامانه توانمندسازی شرکت های دانش بنیان (Bizservices.ir) معرفی شد تا از این طریق، شرکت های دانش بنیان بتوانند با تخفیف و شرایط ویژه ای نسبت به خرید این نرم افزار به عنوان راهکاری تخصصی در حوزه CRM و خدمات پشتیبانی خود استفاده نمایند. اگر شما نیز قصد دارید تا به عنوان یکی از مدیران یا کارشناسان شرکت های دانش بنیان، نسبت به خرید سامانه تیکتینگ و CRM هلپیکال با شرایط ویژه اقدام کنید، از شما دعوت می نماییم تا مراحل انجام این کار را در ادامه مطالعه نمایید.

مراحل استفاده از تسهیلات خرید نرم افزار تیکتینگ هلپیکال

برای تهیه سامانه تیکتینگ هلپیکال و استفاده از شرایط و تسهیلات ویژه شرکت های دانش بنیان، می باید مراحل زیر را انجام دهید:

  • خرید یک نسخه 6 ماهه یا یکساله از سیستم تیکتینگ هلپیکال و انجام تسویه حساب کامل مرتبط با آن
  • تهیه مستندات واریز وجه آنلاین یا آفلاین
  • دریافت فاکتور رسمی خرید نرم افزار از هلپیکال
  • تهیه نامه در سربرگ رسمی خطاب به مرکز توانمندسازی شرکت های دانش بنیان به منظور اعلام شماره شبای حساب بانکی شرکت جهت دریافت مبلغ حمایت ناشی از خرید نرم افزار
  • ورود به حساب کاربری شرکت در وب سایت Bizservices.ir
  • مراجعه به صفحه درخواست استفاده از حمایت های خرید نرم افزارهای سازمانی (اینجا کلیک کنید)
  • باز کردن بخش نرم افزارهای اداری، مالی و حسابداری و کلیک بر روی تب کارگزاران
  • کلیک بر روی دکمه "ثبت این خدمت با کارگزاری نام آوران فناوری اطلاعات پرنیا"
  • تکمیل فرم های نمایش داده شده و آپلود فایل های مورد نیاز

با انجام موارد فوق، درخواست شما برای مرکز توانمندسازی شرکت های دانش بنیان ارسال گردیده و مورد بررسی کارشناسان این مرکز قرار خواهد گرفت. در صورت عدم وجود مشکل، طبق آئین نامه های ابلاغی هر سال، بخشی از مبلغ پرداخت شده شما برای خرید سیستم تیکتینگ هلپیکال به حساب شما واریز خواهد گردید. این میزان حمایت در زمان نوشتن این مطلب (شهریور ماه 1402) معادل 50% مبلغ خرید نرم افزار تا سقف 10 میلیون تومان می باشد. شایان ذکر است که این تسهیلات بلاعوض برای خرید تمامی نرم افزارهای اداری مورد نیاز شرکت در طول یک سال به حساب آمده و در صورت استفاده شده تمام یا بخشی از آن پیش از خرید نرم افزار هلپیکال، امکان دریافت این کمک هزینه وجود نخواهد داشت.