۱۴۰۳/۰۲/۰۵

تیکتینگ و میز خدمت

بسیاری از سازمان های دولتی و غیر دولتی و حتی کسب وکارهای خصوصی این روزها بیش از پیش به موضوع حذف یا کاهش مراجعات حضوری ارباب رجوع و مشتریان خود فکر می کنند. این موضوع زمانی اهمیت ویژه ای پیدا کرد که همه گیری کرونا باعث بروز اختلال در عملکرد خدمت رسانی بسیاری از این مجموعه ها شد. الزام حضور ارباب رجوع در محل برای اعلام نیاز خود و پس از آن، پیگیری های بعدی مرتبط با آن درخواست به میزانی چشم گیر باعث افزایش نارضایتی مشتریان و ارباب رجوع در سازمان ها و مجموعه های مختلف گردید. البته، صرفاً موضوع شیوع بیماری های واگیر داری مثل کرونا تنها دلیل این موضوع نبود. به صورت عادی، در دنیای پر از شلوغی امروز که حتی ترافیک ناشی از سفرهای درون شهری و آلودگی هوا به مشکلات جدی جامعه تبدیل شده اند، اهمیت توجه به راهکارهای کاهش دهنده مراجعات حضوری بیش از پیش به دید مدیران و مسئولین خبره و آینده نگر جامعه آمده است.

استفاده از سامانه تیکتینگ برای ایجاد میز خدمت آنلاین

نرم افزارهای تیکتینگ که مهمترین وظیفه آنها، ارائه قابلیت ثبت و رسیدگی به درخواست های مختلف درون سازمانی و برون سازمانی است یکی از مهمترین راهکارهای سیستماتیک برای ایجاد میز خدمت برای ارباب رجوع و مشتریان به صورت آنلاین به حساب می آیند. یک سامانه تیکتینگ قابل اعتماد می تواند از اولین لحظه ثبت درخواست توسط یک کاربر، لحظه به لحظه وی را در جریان روند رسیدگی به درخواست مطرح شده وی قرار داده و نیاز به مراجعه حضوری ارباب رجوع و یا حتی تماس های تلفنی غیر ضروری او برای اطلاع از روند رسیدگی به درخواست ها را به طور کامل حذف نماید. از سویی دیگر، کارشناسان و پرسنل سازمان نیز به شکلی شفاف و منظم، موضوعات محول شده به خود را در هر لحظه در اختیار داشته و می توانند با اطمینان از عدم فراموشی یا ابهام در میزان عملکرد خود در سازمان، به درخواست های ارسال برای خود رسیدگی نمایند. در پایان، مدیران نیز قادر خواهند بود در یک سیستم تیکتینگ حرفه ای، به طوری دقیق عملکرد واحدها و پرسنل سازمانی خود را تحت نظارت داشته و از این سو، رضایتمندی ارباب رجوع از نحوه رسیدگی به موضوعات مختلف را تضمین نمایند.

سامانه تیکتینگ هلپیکال، ابزاری تخصصی برای ایجاد میز خدمت آنلاین

هلپیکال، اولین نرم افزار تخصصی تیکتینگ ایرانی در مدل ابری است که در سال 1396 به بازار عرضه شد و از آن زمان تا کنون، به عنوان تنها سامانه تیکتینگ دانش بنیان کشور در اختیار مشتریان مختلفی اعم از سازمان های دولتی و غیر دولتی، مراکز دانشگاهی، کسب و کارها و استارتاپ های مختلف قرار گرفته است. هر یک از این مجموعه ها به نحوی متفاوت از این ابزار تخصصی سازمانی برای دستیابی به اهداف خود استفاده نموده اند که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • پشتیبانی آنلاین مشتریان
  • ارائه سرویس میز خدمت برای ارباب رجوع
  • رسیدگی به شکایات، انتقادات و پیشنهادات
  • گردش کار تیمی و درون سازمانی

اگر شما هم جزو مجموعه ها یا مدیرانی هستید که شفافیت در عملکرد، نظم سازمانی و ارتقاء رضایتمندی تمامی ذینفعان مجموعه تان برایتان مهم است و تمایل دارید تا خدمات خود را در بستر یک میز خدمت مطمئن به مشتریان ارائه دهید، از شما دعوت می کنیم تا همین امروز برای آشنایی بیشتر با نرم افزار هلپ دسک و تیکتینگ هلپیکال با همکاران ما در ارتباط بوده و یا درخواست جلسه معرفی این محصول را برایمان ارسال نمایید.